Dia Darkness de Dionýsos

Zapiš se do Povídky - OokamiSlayer!

29. září 2012 v 18:39 | Dia Darkness de Dionýsos
Cvok je opět tu :D
Ohayou ^^

Už by to měla být poslední povídka (ne není, ještě bude SAO xDD) v tuhle dobu, kdy sem zatím žádnou nedopsala. Tahle se jedná o Fairy Tail a Diin nástup do tohoto cechu. V podstatě příběh, který popisuje Diin život v anime FT :D
Nebojte, povídky dopíšu, jen je budu střídat ^^

Zapiš se do Povídky - Okane ga subetede wanai!

22. července 2012 v 21:56 | Dia Darkness de Dionýsos

Ohayou Minna-san!

Mam nápad na novou povídku, bude se odehrávat ve školním prostředí...
Už jsem k ní dělala i obrázek a když jsem to dala na FB, tak se mi objevilo spoustu odpovědí, že chtějí být taky v povídce :D Proto tohle píšu... Kdo se chce zapsat, nechť napíše:

Zapiš se do Povídky - Vlčí Dívka!

3. května 2012 v 19:54 | Dia Darkness de Dionýsos

Ohayou Mina-san!

Tak už nejspíš můžu na PC :D Konečně! Juchůů!! :D
Zítra mam Narozky a zároveň se ve škole fotíme, no není to Good? Jsem uplně nadšená! Ne, opravdu! Jsem nadšená, že bych nejradši skočila z mostu :D
Ale to není to hlavní, víte jak je Povídka 'Vlčí Dívka', chtěla bych tam přidat nějaké neznámé postavy, jelikož je to jakoby další generace ninjů. Taky bych do ní chtěla přidat SB, takže... Kdokoliv může přihlásit kolik bude chtít postav! :)

Příští díl bude o tom, jak se Tsunade probudí z toho 'Kómatu' a ten kluk, jak odrazil Daininej utok na Danzou, to byl Dai a ten kvůli ní opustí ANBU ROOT a přidá se normal ke Konoze. Jak se Tsu-sama probudí, tak jí o to požádá. Bude přidělen do Akademie, kam bych potřebovala už ty postavy, proto to píšu teď :) Přihlašovat postavy samozdřejmě můžete kdykoliv během povídky.

Hlavní Role, které bych potřebovala zaplnit:
 
 

Reklama