►Zákon Schválnosti◄ - |3. Díl|

10. září 2012 v 20:15 | Dia Darkness de Dionýsos |  Zákon Schválnosti
-Další díl ^^-
-Máme jich s Ar napsaných víc, ale s veřejňováním je trochu problém -_-
-Nakonec mě to donutila zveřejnit dřív, než na jejím blogu -_-
-Snad se bude líbit :)-
-Asi se poděláte smíchy :DD-
-Modrá : Dia - Fialová : Artemis - černá : vypravěč-

SpoluAutorka - Ártý


Vytáhnu si z kapsi svůj iPhone, abych se podívala na hodiny, ale místo toho se na mě vyvalí 3 upozornění. Jeden nepřijatý hovor a dvě zprávy. Začnu si číst první zprávu. Je od mé Agentury, že pro mě mají práci, druhá je od mámi, že mam první zaject domu a ne do práce. A nepřijatý hovor taky od mámi.
Zazvonilo, všichni se schromaždili na opačném konci třídy a něco si šuškali, následně přešli ke mně.
"Máš hezký vlasy, namačkala sis tam moc odstínů barev a ono ti to zmodralo?!" Hned na první pohled co sem jí uviděla bylo jasný: Pipka třídy. Všichni se začali smát na můj účet.
Ten kluk co seděl vedle za mezerou byl pryč. Vstala jsem a koukla se na tu nánu.
"Copak? Koukáš na mojí hezkou tvářičku?" Chytla jsem jí za límec od uniformy a narazila ke zdi, jen tak tak se dotýkala země a to jsem - když stojí na zemi - o hlavu menší jak ona.

---

"Barva vlasů? Není to náhodou modrá barva?" Černovlasá se optala nově příchozího kluka.
"Jo, modelka se světle modrýma vlasama. Zvláštní, ale originální a sluší jí to."
"Ehm, no... d-do ní jsem... narazila."
"Narazila? Dávej bacha, mam dojem že i ten její pohled vraždí." Najednou se ozvala dutá rána a dívčí křik.
"Jo, už někoho vraždí." Uchechtnul se tmavě modro až černovlasí kluk - Dai a všichni sme se rozešli ke dveřím vedlejší třídy. Uplně nahoře vzadu (Třídy tu jsou udělaný postupně do výšky) stála už zmiňovaná modrovlasá dívka, která držela další holku pod krkem ve vzduchu přiraženou ke zdi.
"A sakra, já to říkal." Ozval se tentokrát druhý černovlasí kluk a chtěl se rozeběhnou k jeho místu, ale Dai ho předběhl a už stál nahoře. Držel modrovlasou za ruku a druhá holka seděla na zemi opřená o zeď.
Modrovlasá se na něho vražebně podívala a druhou rukou mu dala pěstí do břicha a odešla ze třídy ven.

---

Panebože ta modrovláska není v pořádku, takhle ho zřídit jedinou ranou? Nenormální.
,,Dai si v pořádku? Nechceš odvést na ošetřovnu? Můžeš mít něco protržené." začala jsem hysteřit.
,,Ne, to je v pořádku Ártý. Pojď, měli bychom už jít do tělocvičny." řekl a mávl na Emmetta, který k nám hned došel a šlo se.
,,Páni kámo ta ti dala. Aspoň už vím, že se jí nesmím postavit do cesty." začal se smát, ale potom zvážněl.
,,Ale fakt kámo, jsi v pohodě. Ta rána vypadala dost tvrdě." šklebil se.
,,Nejen že vypadala, ale taky byla tvrdá." řekl přiškrceně Dai. ,,Příště se jí radši vyhnu. Nemám zájem o další rány." odfrkl si.
,,To jsou tu lidi normálně takoví?" zeptala jsem se.
,,Ne, normálně jsou normální. Až na pár vyjímek jako byla ta pipka co ta modrovláska držela pod krkem. Jinak jsou všichni fajn. Však posuď sama z nás!" začal se řehtat Emm.
,,Ne Emme, ty nejsi normální." řekla jsem.
,,To máš pravdu, on není normální, ale je s ním sranda. Prostě kámoš k nezaplacení." usmál se Dai a sedal si na trybunu.
,,Jo, to chápu." usmála jsem se a sedla si mezi kluky. Za chvíly byla tělocvična z poloviny obsazená a já se pomalu rozhlížela okolo. Uplně vzadu jsem si všimla, že stojí ta holka s modrýma vlasama. Byla opřená o žebřiny a hned, jak jsem si všimla já jí, si ona všimla mě. Neustále má takový výhružný až zabijácký pohled, naskočila mi husina, tak jsem se radši obrátila.
"Co je?" Zeptal se mě Emm, když jsem se trošku zaskočená otočila.
"Tam, vzadu... Ona..." Nenápadně jsem ukázala za mě, aniž bych se otočila.
"Ta její postava... Ale mam dojem, že jsem jí už někde viděl."
"Jaká její postava? Čum na její obličej?!!"
"O čem to tu kecáte?" Oba jsme se podívali na Daie.
"Na tvojí smrtku, támhle." Ukázala jsem dozadu, ale ona tam nebyla. "Sakra, kde je?" Začnu se znovu rozhlížet, ale přeruší mě zvuk mikrofonu.
"Dobrý den. Letos se soutěž pro 1. ročníky posunula kvůli dvoum dívkám, kteří z osobních důvodů, mohli na tuto školu nastoupit až teď. Jako každý rok se budou vybírat náhodné skupinky. Tentokrád se však hraje o skutečně hodnotné ceny, které nám do soutěže sponzorovala žačka prvních ročníků a modelka pro dívčí časopisy - Dia Darkness de Dionýsos!" Za slovama 'prvních ročníků' a 'modelka' jsem začala dávat bedliví pozor, není možný, že... Jo je! Je to ona!
No páni! Ta nepříčetná a divná holka je modelka! Tak to jsem vážně nečekala. Je vážně pěkná a má dobrou postavu, ale co proboha dělá na této škole.
"Tak teď budu číst seznam jak jste rozdělení do skupin. Náhodně samozřejmě. První skupina Eleanor Hajasaka, André Munston, Arthur Onsk a Jennifer Jefson . Druhá skupinka Michael Exnk, Lin Yen, Amélie Deméter a Eliot Kid. Třetí skupinka Dia Darkness de Dionýsos, Emmett Corwell, Dai Uchiha a Artemis Royal." pokračovala dál, ale jak jsem slyšela sebe, dál už jsem neposlouchala, jen jsem začala potíchu klít. Proč jsem s tou protivnou modelkou? Ještě, že jsem s Emmem a Daiem. Jinak bych si šla pro lopatu a zahrabala bych se pod habr.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje Povídky?

Jasně :)
Ne :(

Komentáře

1 kira-sayuri-nyu-yume kira-sayuri-nyu-yume | E-mail | Web | 28. září 2012 v 20:16 | Reagovat

páni, taky bych chtěla být taková drsná xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.