►Okane ga subetede wanai◄- |2.Díl| - Nová škola

25. srpna 2012 v 20:36 | Dia Darkness de Dionýsos |  Okane ga subetede wanai
-Další dílek ^^ Dnes se seznámíme se školou a s lidmi ze speciální třídy :D-
-Příjemné čtení :)-
Obrázek

"Jo a chodím na tutéž školu jako budeš chodit ty, jsem tak šťastná!" Obejme mě a já nevím co dělat, dostala jsem se do kritické situace...
Sedím v pokoji té holky duchem nepřítomna. Před sebou na stole mam šálek dalšího čaje, ta holka něco hrabe v šatně... Řeknu vám, její šatna je velká jako můj pokoj a její pokoj je aspoň 4x tak velký. Má to tu udělané jako byteček, takže vlastní obývák, pokoj, šatna, kuchyň, koupelna a záchod. Já zrovna sedím v pokoji před stolem a čučím z okna do koruny stromů... Co tady vlastně dělám? A proč jsem souhlasila se stěhováním?
"Mam je!" Blondýna vyběhne ze šatny přímo do pokoje, ani se nenamáhá zavřít dveře a už je u mě s vyslíkává mě.
"Co? Co děláš?!" Vyvlíknu se jí.
"Nekecej a slíkej a pak se obleč do tohodle toho." Stoupne si a ukáže světle modré šaty.
"A to jako proč? Do šatů mě nedostaneš!"
"Tak tě vysleču sama... A nebo zavolám Daie..."
"Nezavoláš! A i kdyby tak se prostě nenechám nasoukat do nepohodlných šatů!"
Nějakou chvíli sme se tam slovně praly, občas se mi snažila sundat triko, já jí to ale vždycky zatrhla. Jednou se jí podařilo mi tričko vyhrnou a než jsem ho stačila dát zpět, do pokoje vešel Dai.
"Artemis?"
"Měli by ste jí koupit nějaký nány, aby je mohla převlíkat! A nebo jí odnaučit úchylnost!" Tričko si dám tak, jak má být...
"Ehmm" Odkašle si "Už jedete domu, tady máš ten kufr a zítra ráno v osm tě vyzvedne limuzína u vás" Stím jen tak odejde, kufr tam nechá na zemi a já koukám jak debil na místo, kde předtím stál.
Než se vzpamatuju, u kufru sedí Artemis a už do něj skládá oné šaty. Pak mě chytá za ruku, v druhé svírá rukojeť kufru a táhne mě dolu ze schodů a následně ven z vily.
"Ahoj zítra, Onee-san!" Zatím co já nasedám do naší menší limuzíny, Artemis na mě mává a já si až po trochu delší době uvědomím, jak mě nazvala.
"Onee-san?" Rychlostí blesku si stoupnu před dveře auta a civím na ní jak na přízrak.
"Dio dělej! Jedeme!" S tím mě táta zatáhne do limuzíny, až se tam natáhnu na zemi, šofér zavře a rozjedeme se domu.
"Fakt mě tolik nenávidíš?" He? To si teďkon bude hrát na chudinku, nebo co?!!
"Víc nenávidím jeho, ale tebe mam už plné zuby." S tím se s ním už odmítám bavit...

Zanedlouho dojedeme až k nám, já jdu rovnou do pokoje. Za chvíli mi služebné přinesou kufr a já po otevření zjistím, že tam ten magor, dal vzkaz.
'Můžeš klidně přiject i dřív, hlavně si nezapomeň zbalit to nejdůležitější, domů se už nevrátíš :) Pa, tvůj milovaný Daisuke' Hned jsem dopis roztrhala a vyhodila. Vztekem se ve mě vařila krev....
Naštvaná jsem i s kufrem zalezla do šatny, kde jsem vzala hromádku svých nejoblíbenějších a nejonošenějších věcí, dala je do kufru, k tomu přidala kartáček, pastu, hřeben, dlouhé černé tričko s modrými pruhy na konci ve stylu, jako mam nyní na sobě pro používání jako pyžamo, položila tam Tablet, IPhone, Notebook, vedle toho všeho sem zapíchla katanu v pouzdře, zapla jsem to z obouch stran k rukojeti katany, dala ke dveřím a šla pod sprchu. V tom si vzpomenu, že nemam ručník, takže jsem přibalila i černý ručník, opět s modrými pruhy u konců, černé kraťasové plavky, opět s pruhama a šla už pod vodu. Asi se divíte, proč mam všechno černé s modrýma pruhama... Je to můj styl, nic jiného nenosím. Je to oblečení udělané přesně na mě, nikde jinde to nenajdete.

Další den se vzbudím v sedm s tím, že se umyju, převléknu, učešu, vyčistím zuby, zajdu na snídani, znovu vyčistím zuby a vrátím kartáček s pastou do kufru, ten nechám odnést dolu před vchod a já si sednu na vnitřní parapet u okna mého pokoje. Mam výhled přímo na cestu a tudíš i vidím přijíždějící limuzínu.
Zvednu se, odkráčím až dolu, kde ale první vyjdu na zahradu a jdu k pomníku mé matky. Heh, matky... Tak sem byla nucena jí oslovovat, já jí však měla ze všeho nejradši a v hlouby duše jí říkala Maminko. Jediná osoba, jenž si k mému srdci připevnila pouto...
Slyším troubení a následně povik služek v domě. Hledají mě... Projdu kolem domu, až vyjdu v předu na cestu...
"Jste otravní...!" Konstatuju a nasedám do limuzíny, teprve teď si mě táta a řidič všimnou.
Táta se za mnou rozeběhne, já ale zavřu dveře a čekám, než se rozjedeme.

Stojím v luxusním pokoji, v rukouch svírám kufr a nemůžu se ani hnout. To si ze mě snad dělá pr*el?
Přímo za mnou stojí ON!
"Nelíbí se ti tvůj nový pokoj?" Z prudka se za ním otočím, kufr nechám slítnout na zem a začnu mu prstem šťourat do hrudi.
"Co si jako o mě myslíš?! Že budu spát v pokoji s tebou?! To jdu radši na ulici!" Seberu si kufr a hodlám odejít. Jeho ruce mě ale zastaví a přirazí ke zdi.
"Bastarde! Pusť mě!" Snažím se mu vytrhnout, ale jeho stisk je pevný. Stojím přimáčknutá na zdi jeho tělem a ruce mi vedle hlavy drží jeho ruce. Hlavu mam jedinou volnou.
"Nepustím..." Přiblíží se k mému levému uchu "Něco za něco" šeptne a mě naskočí husina.
"Jdi se bodnou!" Zakřičím mu do ucha, on se jenom odtáhne, pak mě pustí a já skončím na zemi. On mezitím odejde a zamkne mě uvnitř.
Mnu si zápěstí, mam ho trochu otlačené, ale pak rychlím výběhem koukám z okna na unikovou cestu, bohužel jsem dost vysoko a kolem není okap ani nic jiného, po čem by se dalo lést.
"Zkurvysyne" Zanadávám, otočím se a svezu ve vedle okna po zdi až na zem. Pak se opět rychle zvednu, vytáhnu z kufru katana po matce, pořádně jí chytnu a sednu si zpátky k oknu, ale tentokrát připravená zaútočit.
Po nějaké chvíli nakonec někdo opravdu otevře dveře. Anižbych věděla kdo to je, sunndám z katany pouzdro, odrazím se a běžím na dotyčnou osobu. Následně napřahuji, pak se ale ze světle chodby vynoří Artemis. Rychle začnu brzdi až nakonec zastavím přímo před ní.
"D-Dio-oneesan?" Udiveně na mě hledí, nedivím se jí.
"M-Mám ti říct, že zítra ráno jedeme do školy tě přihlásit." Radši pomalu couvá až nakonec odejde. Bezva... To sem si zase zvolila cestu života...

Ráno se vzbudím okolo půl osmý, bohužel ne sama. Ležím na boku na posteli a kolem mého pasu je něčí ruka. Hned si domyslím čí a proto ho i schodím z postele.
"Úchyláku!" Křiknu a stojím vražedně na posteli. On si mezitím mne hlavu, jelikož na ní spadnul z postele.
"Ale Dia-chan..."
"Neříkej mi -chan!" Zuřím ještě víc.
"Tak Ojou-sama" Povzdechne si a já mu nohou drtím obličej.
"Už na mě vůbec nemluv!"
"Ale když tys včera spala na podlaze, tak jsem tě přenesl a usl i s tebou."
"Na to sem se neptala!" Ten je fakt otravnej!
"Baka!" Vezmu si své běžné oblečení, ručník, kartáček na zuby, pastu a hřeben z kufru a jdu do koupelny, kde se osprchuju, převlíknu, vyčistím zuby a zkulturním. Pak vylezu s tím, že jdu na snídani. No co? Když už jsem tady, tak budu dělat, že tu bydlím furt. Nebudu se chovat podle toho, jak on píská.
Sice jsem chvíli hledala cestu, ale nakonec jsem jej našla, najedla, znovu vyčistila zuby a nyní se jde do školy. Je poslední týden prázdnin, takže tak akorát na přihlášení.

Přijeli jsme limuzínou, ve které bylo celou cestu ticho, až před školu. Tam jsme vystoupili a rozešli se na dvůr školy, následně i dovniř. Musím přiznat, že škola je luxusní. Chodila jsem na normální školu, nechtěla jsem vyčnívat, dva roky sem na ní chodila, do té doby jsem měla soukromého učitele a tak jsem i tak vyčnívala. Všechno jsem věděla už dopředu.
Rozejdeme dovnitř, přímo do prvního patra, kde je ředitelna.
"Taky sis mohla vzít něco lepšího." Za to ho šlápnu na nohu.
"Sklapni! Tohle je originál!" S tím Dai zaťuká. A my vkročíme dovnitř. Ve křesně u okna za stolem sedí jakýsi kluk a hned, jak nás spatří se za náma rozeběhne.
"Dai-kun!" Udělám znechucený pohled.
"Kioshi, dej mi pokoj! Doufám, že už jsi připravil papíry."
"Hai! Pro tebe vše, bratránku." S tím mu se šťastným pohledem ukazoval papíry. Jeden idiot jak druhej...
Papíry podepíšu a pak se rozejdeme ven.
"Ještě ti něco ukážu." Rozejde se za školu, místo před školu k limuzíně. Následuju ho, spíše kvůli tomu, že se nudím. Dojdeme před nějakou honosnou menší budovu. Přízemí a první patro, Dai otevře a my jdeme dovnitř.
"Tohle je budova pro speciální třídu. Dostanou se sem pouze ti, kteří udělají test nad 80%. Je to náročný test a většina nemá ani 50%. Já měla samozdřejmě 100%" BLBEC! Štve mě...
"Tse..." S tím hodlám zase odejít, zastaví mě ale něčí hlas.
"Kuroshi! To nesmíš! K noze!" Otočím se, kdože to huláká na koho, ikdyž mi je jasný, že je to pes. V tom mě ale něco srazí na zem a já cítím něco mokrýho na tváři. Chvíli přemýšlím, co to je, pak ale toho psa odkopnu.
"Čokle jeden zas*anej!"
"Ne! Kuroshi!" Za tím psem běží jakási bledorůžovlasá dívka.
"Kiryuu? To jsi tu sama?" Ona Daie ognoruje, místo toho vystartuje na mě.
"Co si o sobě myslíš! Chudák Kuroshi je zraněná!" Znechuceně se na ní podívám vražedným pohledem. Pak jí chytnu za oblečení pod krkem.
"Nevyskakuj si..." Pustím jí, vytrhnu se jí a hodlám odejít.
"Kiryuu..."
"Eh? Dai-sama?" Takže i tady? Parchante jeden! Znovu se na ně znechuceně podívám.
"Ptám se, jsi tu sama?"
"Eh, ne... Vaše sestra přišla, také Naomi a Aya."
"Dai-kun! Dia-oneesan!" Za námi se objeví Artemis i s dalšími dívkami. Jsou dvě. Jedna modrovlasá a druhá hnědovlasá.
"Dai-kun" Modrovlasá na něho mrkne a všichni přiběhnou k nám.
"Dai, co je tak naléhavého." Od dveřích, kudy sme přišli mi přicházají dva kluci. Jeden, který mluví, zývá a druhej se usmívá.
"Takže sme všichni. Chci vám představit Diu. Nová žákyně školy. Učil jí soukromý učitel a na minulé školy vynikala, takže se k nám jistě dostane. Dio, to je Kiryuu, nebo-li Kira. Ze začátku se o tebe bude většinou starat. Tohle je Kuroshi. Její fenka, občas tu je s námi nebo čeká před školou, než skončíme." Ukáže na bleděřůžovlasou a jejího psa. "Artemis znáš a tohle je Naomi a Aya." Ukáže na hnědovlasou a následně na modrovlasou. "No a tihle dva? Emmett a Seiji" Ukáže první na kluka, který zýval a poté na toho milého s úsměvem na tváři.
"Lidi, tohle je Dia s příjmením po matce Darkness a po otcovi Dionýsos. Jsou k ní ve škole přiřazováni různí bohové. Vlasy po Poseidonovi, jméno od Zeuse, nebo-li od Dia, síla po Chyméře..."
"Dai..." povzdechne si "... já jsem stále tady..." Začnu mu opět drtit nohu tou mojí.
"No, já jdu ještě něco zařídit, zatím jí pohlídejte... Má sklony k útěku."
"Nediv se ty paciente! Kdo by chtěl být zavřený v tvým ústavu!" S tím mi dá prst před pusu.
"Takhle se nemluví..." Otočí se a odchází...
"PARCHANTE!" S tím se rozejdu na druhou stranu, kde jsou taky dveře.
"Dio-chan!" Aya na mě volá milým hlasem. Jenom se na ní trochu pootočím a zastavím.
__________________________________________________
-Ayo! Ty jsi o sobě nenapsala nic, jestli chceš být ve speciální už od začátku nebo ne, ale tak dala jsem tě tam ^^ Snad neva-
-Piště komenty, jak se vám to líbilo, jak to zlepšit a i nápady na další díly ^^ Arigatou-
-Příště už bude škole, takže se oběví Anne a Zaiir, jinak snad neva, že jsem tam Ar, dala Emmetta a Ayo, že sem tam dala Seijiho?? Aby nebyl Dai sám mezi holkama xDD A pokud chcete, udělám, aby jsem byli spolu ^^ ArEmm a AyaSeiji xDDD-

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje Povídky?

Jasně :)
Ne :(

Komentáře

1 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 25. srpna 2012 v 22:27 | Reagovat

Máš dobrou úvahu , ze začátku jsem chtěla napsat ,že koupí tři růže , dvě dá ( někam/někomu .. což se dočteš ve 3 kapitole:D) a zbylou dá jí..ale nakonec mě napadlo,že nechá jen ti dvě a pak bude protivnej .. muhaha:D
____________--

Je to moc dobře napsané:D :D chudák holka

2 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 25. srpna 2012 v 22:42 | Reagovat

Dobře:DD ale já s tím moc neumím takže nečekej zázraky:DDDDDD

Tak to je dobrý smysl:DDD

Skvěle:D budu číst i nadále;):D

3 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 25. srpna 2012 v 22:53 | Reagovat

Myslela jsem deviantart , ale RPC taly neumím takže to je to samé :D

No , to ti věřím^^

:D:D budu se těšit na další:3

4 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 25. srpna 2012 v 23:07 | Reagovat

Je to děsně složitý tam..:D

nevadí,počkám si :D .. já je přidávám každý den , protože prostě jsem nervózní to nepřidat .. strašně moc mě zajímá jestli se totiž těch pát řádků líbí :D .. prozradím ti tajemství..mým snem je stát se spisovatelkou :D

5 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 25. srpna 2012 v 23:35 | Reagovat

Myslíš to jako tak,že máš známe ve vydavatelství nebo tak? protože takhle jsem to pochopila :D

Nepíšeš strašně , určitě by se našlo pát fanoušků tvý ' vydaný knížky ' .. kdyby byla:)

6 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 25. srpna 2012 v 23:58 | Reagovat

To bych to chtěla mít taky takhle lehké:D no,já se tam musim propracovat no:/ :DDD
Neboj,určitě by bylo hodně lidí ;) v to věřím:D

7 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 0:05 | Reagovat

To je jasný,to je jasný,ale stejně j to jednodušší cesta :D

8 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 0:25 | Reagovat

Do kolika budeš na strašit na počítači? :D

9 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 0:37 | Reagovat

To znamená jakože tu si dlouho :D
Já jsem potřebovala dodělat ten rozpis Anime a jinak píšu a píšu a píšu:D ... už sem skoro u 4 kapitoly:D.. a musím udělat Cover:/ .. :D neusnu dokať to nebude:D

10 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 0:48 | Reagovat

To já až vstanu tak tu sem... což je kolem půl 12 :D:D:D:D

tak ho měj:D Počkám si klidně i rok,mě to nevadí ;D taky zálží na tobě , kdy budeš mít čas žejo:)

11 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 0:55 | Reagovat

Tak ti to budu tlouct do hlavy a připomínat :D :D .. neee , nezrušíš :D . ikdyž já sem taky taková,když nemám komentáře a píšu článk pro sebe tak blog zrušim :D

12 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 1:10 | Reagovat

To je dobře:D ...

proboha , koukni na ty komenty co jsem napsala, ty smajlíky!!:D :D :D

pádím už pryč z blogu, napíšu ti až budu online .. až se vzbudím někdy zas ve 12 :D ale možná dyž mám budíka na 10 tak tu budu v 10 :D

13 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 1:23 | Reagovat

Tak to se mi ulevilo,že nejsem jediná nenormální:D

Oya!:)) , napíšu určitě.

14 BlackRose BlackRose | 26. srpna 2012 v 1:55 | Reagovat

no konecneeeee...som sa tak tesila na dalsi diel a konecne je tuuuu... :-D ale zabudla som ti povedat ze Daia/e ((neviem to sklonovat)) moc v laske nemam takze ho ignorujem... :-P  ale inac perfekne napisane... :-)

15 BlackRose BlackRose | 26. srpna 2012 v 1:57 | Reagovat

ups...keby si nahodou nevedela tak to som ja Kira

16 BlackRose BlackRose | 26. srpna 2012 v 2:23 | Reagovat

a este aj  kurosi moc Daia nemusi...vecsinou po nom vrci ale inac ho nekusne...no...len obcas nekusne XDD

17 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 12:25 | Reagovat

Jak jsem slíbila,tak píšu:D s trošičkou zpoždění:D

18 Dia Dia | 26. srpna 2012 v 12:39 | Reagovat

[14]: Okey, Budeš ho ignorovat ^^ xD

[15]: Jop vím, že jsi Kira ^^

[16]: Nekousne, bude z něho mít respekt ^^ xDDD Ale oky, myslím na to ^^

19 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 12:56 | Reagovat

Tak to je super;DD
Máš tam daný jaký věk?:DDDDDD

Právě čumim na http://shirai.cz/anime/first-love/1 .. :DDDDD nejsem úchylná jen mě zajímalo podle recenze co to bude:D

20 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 13:01 | Reagovat

Já jsem ráda,že jsem to našla,protože ( myslím celou stránku) nemusím čekat na nové díly shippuudenu a být nervózní..sleduju aspoň všechny anime:DDD

21 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 13:04 | Reagovat

To jo:D ale je tam toho tolik,že se v tom ztrácím:D

22 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 13:10 | Reagovat

Áha,v pořádku :D :)

23 Hirake^Zujin Hirake^Zujin | Web | 26. srpna 2012 v 13:28 | Reagovat

V pořádku,já dělám recenze :D

24 Artemis Artemis | 26. srpna 2012 v 17:43 | Reagovat

Tak ten konec byl kouzelnej. (Myslím toho Parchanta) Ej nechybělo málo a měla jsem v hlavě tvoji katanu. xD Zajímalo by mě co by se dělo pak. Takhle povídka si opravdu zasloužila to moje první místo a to, že je tam Emm mi vůbec nevadí. ;) Jen tak dál!

25 Corinne Corinne | 27. srpna 2012 v 12:14 | Reagovat

*.* Super diel teším sa na pokračovanie :-)

26 Anne-chan Anne-chan | Web | 29. srpna 2012 v 23:21 | Reagovat

Dalšííííííííííííííííííííííí!!! ♥ to žeruuuu!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.