Stories

31. března 2012 v 15:12 | Dia Darkness de Dionýsos

Jednorázovky:

 • ---

Dílovky:

 • Magic Pegasus
  Dia Darkness de Dark Dionýsos

  -Složka Dílů-

  Postavy:
  + Dia Darkness de Dark Dionýsos
  + Osamu
  + Remi
  Páry: ?
  Počet Dílů: ?
  Počet Sérií: ?
  Svět: Realný & Magický
  Stav: Píšu
  Recenze:
Víte... existuje takový ostrůvek ve tvaru kapky. Není velký, ale ani malý, přesto se na něj vejde vcelku velký a krásně obdivuhodný hrad. A nejen tato budova, ale i převelká zahrada, sad, les, louka a dokonce i přístav. Tento ostrov i s hradem patří bohaté rodině o čtyř členech: matka, otec, syn a dcera. Matka známá návrhářka šatů, otec profesionální režisér a scénárista, dospělí syn jako model a sedmi letá dcera na škole pro herečky, modelky a zpěvačky - prostě bohatá a známá to rodina.
Ale co když se osmi leté dívčině nebude chtít žít život v přepichu? Co když si otevře svou fantazii a jen na ní bude záležet, co se ve světě lidí bude považovat za skutečnost?
 • Vlčí Dívka
  Dia Darkness de Dark Dionýsos

  -Složka Dílů-

  Postavy:
  + Dia Darkness de Dark Dionýsos
  + Dai Yoshi Uchiha
  + Aren Sukone
  + Akemi Matsui
  + Hikari
  + Ai
  + Ryou
  + Mija
  + Naruto Uzumaki
  + Sasuke Uchiha
  + Sakura Haruno
  + Hinata Hyuuga
  + Minato Namikaze
  + Kushina Uzumaki
  + Uchiha Itachi
  + Uchiha Madara
  + Tobi
  Páry:
  + DiaDai
  > DiaAren
  + AiRyou
  + SasuSaku
  + NaruHina
  + MinaKushi
  Počet Dílů: ?
  Počet Sérií: ?
  Svět: Naruto/Ninja
  Stav: Píšu
  Recenze:
Tým Hebi se chce na noc schovat v Jeskyni, ale tato jeskyně není opuštěná, jako se na plní pohled zdá. Žije v ní Dívka se smečkou Vlků. Sasuke využije její síly a pošle jí do Konohy jako špeha, ikdyž ona o tom ani sama vědět nebude. Bude mučena a vyslíchána, nakonec se ocitá na Akademii, následně ve svém Týmu. Bohužel nevyšlo pro ní místo a tak je v Týmu pouze s jedním klukem a Senseiem, oba jsou ale profesionální ANBU a tohle se počítá jako jejich Mise, zjistit, co je zač. Avšak v jejich Týmu se začnou projevovat jednostrané city a jejich Sensei uteče ze třídy a přidá se k Akatsuki proti kterým následně všechny Skryté Vesnice bojují ve Velké Válce. Zatímco Madara bojuje s Narutem a Bee-em, Sasuke využívá Diu pro informace.
 • Osudová Minulost
  Dia Darkness de Dionýsos

  -Složka Dílů-

  Postavy:
  + Dia Darkness de Dionýsos
  Páry:
  + DiaDai
  Počet Dílů: ?
  Počet Sérií: ?
  Svět: Magický
  Stav: Nezačatý
  Recenze:
Svět jménem Delaxie. Svět, ve kterém žijí bytosti, o kterých se na Zemi píšou pouze pohádky... Svět, ve kterém jsou Draci bohové a Andělé v postavení normálních lidí. Je to však o trochu jiné. Andělé se tu rozdělují na skupinu jménem Es a na druhou skupinu jménem War. Ani jedna není ta zlá či ta dobrá, záleží na jedinci, jestli se stane kriminálníkem nebo hodným a poslušným andílkem, avšak jedno pravidlo tu je a to, že ani jedna skupina nemá ráda tu druhou.
Kdysi žila pouze jedna skupina, ale v královské rodině se narodili dva bratři, kteří se neměli rádi a tak se rozdělili. Začal svět krutosti...
Dia se narodí úplně někde mimo tyto dvě skupiny, v sopečné jeskyni draků, kam obě skupiny chodí dávat dary pro tyto 'bohy' a kde mají zakázáno válčit. Existují však padlí andělé, kteří přestali těmto 'bohům' věřit a tak musí žít mimo obě skupiny, to se zrovna jedna taková skupinka vkrade do jeskyně draků, kde najde malé dítě, zatímco drakové spí, oni jej ukradnou, venku jim však jejich plány překazí skupina ES Andělů, kteří jim jej vezmou s tím, že jej vychovají a vůbec netuší, že dítě patří drakům.
Tím se Dia dostává do ES skupiny, kde je vychovávána, ale nikdo jí nemá rád, jakože potomek padlých. Král pro ní jednou pošle s tím, že má pro ní úkol. Má za úkol přenést jednu ženu do druhého hradu WAR Andělů. Je to elfí žena, které hledá svou rodinu. Elfové jsou přáteli ES i WAR Andělů. Ikdyž je Dia opatrná s tím, že dál už nemůže jít, že už musí jít sama, WAR Andělé je přepadnou, Diu uvězněj, pak si jí však do parády vezme samotný Princ - Dai a ten teprve zjišťuje, co je Dia zač...
 • Okane ga subetede wanai
  Dia Darkness de Dionýsos

  -Složka Dílů-

  Postavy:
  + Dia Darkness de Dionýsos
  + Artemis Royal
  + Kioshi
  + Kiryuu Kira Murasaki
  + Naomi
  + Aya Akira
  + Anne-Mary Shisemamo
  + Hikari Rosset Nagasumi Parks
  Páry:
  + DiaDai
  + ArEmm
  + AyaSeiji
  Počet Dílů: ?
  Počet Sérií: ?
  Svět: Realný
  Stav: Píšu
  Recenze:
Dia je z bohaté rodiny, ale jejich podnik je obrzy prodán větší bohaté rodině. Dia pomalu zjištujě, že podnik byl prodán kvůli ní a kluk, který teď jejich podnik vlastní, jí začíná organizovat život. Začíná to stěhováním se k němu, přestupem na školu až po námluvy a organizováním jejich společného budoucího života.
Jak Dia bude reagovat na změny týkající se jejího života? Stačí jeden špatný pohyb a Dai nechá jejich podnik skrachovat, pomůžou jí nový lidé z nové školy?

 • Zákon Schválnosti
  Dia Darkness de Dionýsos & Artemis Royal

  -Složka Dílů-

  Postavy:
  + Dia Darkness de Dionýsos
  + Artemis Royal
  + Daisuke Yoshi Uchiha
  + Emmett Corwell
  Páry:
  + DiaDai
  + ArEmm
  Počet Dílů: ?
  Počet Sérií: ?
  Svět: Realný
  Stav: Pozastavený
  Recenze:
---

RPG:


Básničky:

 • ---
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento Blog?

Jasně :)
Ne :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.